همگان میدانیم که برگزاری کنگره بصورت حضوری لطف صد چندانی دارد. اما گاه جبر روزگار و گردش طبیعت برخی انتخاب ها را از آدمی میگیرد و انتخاب های متفاوتی را رقم می زند. از همین رهگذر، برگزاری کنگره بصورت مجازی همواره راهکاری بود که در زمان قبل از شروع کرونا نیز در تیم توسعه سورن پارس مورد بحث بود اما در مقابل رقیب خود یعنی کنگره بصورت حضوری همواره بازنده بازی بود. تا آنجا که کرونا آن روی سکه را به ما نشان داد!

کرونا، یک چالش یا یک فرصت

در گیرودار شیوع و همه گیری بیماری کرونا، برگزاری کنگره بصورت مجازی، راهکاری بود که توسط تیم IT شرکت سورن پارس به سبد خدمات شرکت اضافه شد. اما نه به صورتی که در ذهن همگان وجود داشت!

ما مفتخریم با استفاده از اپلیکیشن مدیریت کنگره مجازی و نرم افزارهای مربوطه، کنگره را بصورت کاملا مجازی در کلاس کیفی بسیار بالا برگزار کنیم. آنچه با اپلیکیشن مدیریت کنگره مجازی قابل دسترسی است شامل موارد زیر است:

این اپلیکیشن وب محور به همراه فایل نصبی (نصب در صورت دلخواه) با قابلیت نصب بر روی همه سیستم عامل ها بدون هیچ محدودیتی است.

اپلیکیشن مدیریت کنگره حضوری/مجازی

 1. امکان ثبت نام در کنگره و کارگاه های مختلف با هزینه های متفاوت و از پیش تعیین شده
 2. دسترسی به سخنرانی های حضوری/مجازی کنگره با یوزر پسورد یا بدون استفاده از یوزر پسورد در صورت تایید ادمین بدون محدودیت
 3. دسترسی به کلیه سخنرانی ها، پوستر ها، اخبار و … در یک اپلیکیشن بدون نیاز به برنامه های جانبی دیگر (تصاویر را ببینید)
 4. مشاهده لایو کلیه سخنرانی ها در اپلیکیشن مدیریت کنگره مجازی
 5. دسترسی و مشاهده ویدیوهای ضبط شده سخنرانی های انجام شده در بخش هر سخنرانی پس از پایان کنگره و البته برای همیشه
 6. امکان ارسال پوستر به همراه 3 دقیقه صدای ضبط شده نویسنده مسئول (پوسترهای ارسال شده پس از تایید مدیریت، برای همگان قابل مشاهده و دانلود خواهد بود)
 7. ثبت بازخورد، لایک، ارسال کامنت و … در کلیه سخنرانی ها، پوسترها، اخبار و … درا پلیکیشن
 8. دریافت سرتیفیکیت بصورت آنلاین و سیستمی با تعریف بی نهایت تمپلیت
 9. امکان داوری پوسترها و مقالات توسط داوران از پیش تعیین شده و انتخاب مقاله و پوستر برتر بدون هیچ پیش نیازی تنها در گوشی داوران
 10. امکان ارسال نوتیفیکشن بصورت نامحدود چه بصورت پوش و چه بصورت پیامک برای کلیه شرکت کنندگان در کنگره مجازی. (نوتیفیکیشن ها اطلاع رسانی)
 11. شرکت در سخنرانی های کنگره بدون نیاز به هیچ سخت افزار یا نرم افزار متفاوتی، تنها با یک گوشی یا لب تاب بدون نیاز به هیچ برنامه ای قابلیت شرکت، مشاهده و حتی سخنرانی را دارا هستند.
 12. برگزاری نظرسنجی، ووتینگ و مسابقه
 13. ثبت و ارسال اخبار، اطلاعیه، مدیریت اسپانسرها و …

خدمات فرای نوشتار است. با ما تماس بگیرید…

برای اسپانسرهای شما راهکار ویژه داریم. حتی در کنگره مجازی…